Туя західна золотістокончіковая (Туя западная золотистокончиковая)

Туя – холодостійка, невибаглива і красива рослина. Незважаючи на те, що вона хвойна, замість голок у неї листя. Правда, вони дуже схожі на хвою. Листя туї – налягають по черзі один на одного луски. Забарвлення хвої у представників сімейства найрізноманітніші. Є туї світлі, туї золоті, кулясті і конусоподібні. Найпоширеніші два підвиди – туя східна і туя західна. Внаслідок наявності величезної кількості виведених гібридів і невибагливості в змісті, туя західна отримала широке поширення по всьому світу.

Золотістокончіковая (відноситься до сортів туй голд)

Туя західна (на латині Thúja occidentális) є вічнозеленим хвойним деревом, що належить сімейству Кипарисових, роду Туя. Батьківщиною рослини вважаються північні штати Америки і Канада. Вперше її опис склав в середині XVIII століття вчений Карл Лінней. Хоча як культура вона була відома набагато раніше.

Високоросла дерево досягає зрілості до 20 років. До цього віку воно досягає до 4 м у висоту і 2 м в діаметрі біля основи. Висхідні пагони бурого або жовтого відтінку. Хвоя зелена з темно золотистими кінцями. Рослина досить стійке і зимостійке. Використовується при створенні огорожі, в одиничних посадках і для дизайну групових композицій.

Догляд за усіма різновидами туї однаковий. Розмножуються вони теж майже всі однаково. При всій простоті вирощування культури варто дотримуватися деяких правил. Місце висадки Одним з головних умов є підбір відповідного грунту. Для туї це родючий суглинок. Піщані теж підходять. Тільки пісок потрібно розбавити глиною і перегноєм. Важливо місце висадки рослини. Туя може рости в тіні, але для декоративності потрібно йому світлий ділянку. Для красивого і рівномірного формування крони слід захистити деревце від сильних вітрів.

Кошик